Opinie pacjentów

opinieJestem po zabiegu powiększenia piersi. Pana doktora poleciła mi koleżanka. Myślę, że mogę tutaj śmiało wpisać się za nas dwie, jest to świetny kompetentny i rzeczowy chirurg. Bardzo polecam! Justyna.

 

 

opinieJestem już po korekcji noska i uszu.Zabieg miałam 6miesiecy temu i jestem bardzo zadowolona z efektów.Doktor mamiły i fahowy zespół ludzi z którymi współpracuje. Ania z Warszawy

 

 

opinieSwietny chirurg. Na poczatku maja mialam robiony zabieg powiekszania piersi. Rzeczowa konsultacja, sprawny zabieg i swietna opieka pooperacyjna. Blizny goily sie szybko, na pewno wielki plus za profesjonalizm i cene duzo nizsza niz w UK. Renata.

 

 

opinieProfesjonalista – to słowo najlepiej określa tego lekarza. Dr Sierociński likfidował część blizny na mojej twarzy (z racji tego, że chodzi o twarz, która jest eksponowana a nie np o … kawałek nogi pod kolanem – miałem pewne opory) jednak to z czym się spotkałem – rzeczowa konsultacja (pełna kultura, merytoryczna porady), zabieg – wszystko dokładnie, starannie i ESTETYCZNIE. Jestem już około roku po zabiegu – wszystko elegancko się wygoiło… i przede wszystkim wygląda jak należy. Jeżeli komuś zależy na naprawdę wysokim poziomie usługi to szczerze polecam. Jest to jedyny w tej chwili lekarz, któremu nie bałbym się „powierzyć” swojej twarzy.

 

 

opinieMiałam korekcję nosa , częśc kostna i chrzęstna. Przed operacją obejrzałam siebie w rysunku trójwymiarowym. Wiem, że takie wizualizacje czasem odbiegają od rzeczywistości, ale nam sie udało! Bardzo dziękuję! Aga.

 

 

opinieBardzo dobry lekarz i fachowiec,bardzo dobra opieka po operacji. Może nie robi na pierwszej konsultacji zbyt dobrego wrażenia , bo nie namawia i nie „ciśnie ” pacjenta ale zdecydowałam sie na tego lekarza i jestem bardzo zadowolona

 

 

opinieZ pełną świadomością polecam tego lekarza, sama trafiłam do niego z polecenia i nie żałuje. Jestem już 5 miesiący po operacji plastyki piersi (po karmieniu bardzo straciły na wiodkości) i wszytsko wyszło dokładnie tak jak zostało mi to opisane na wizycie. Jestem zadowolona i mam znów ładne piersi :). Polecam tego Lekarza.

 

 

Wszystkie opinie pobrano ze stron : wizaz.pl. rankinglekarzy.pl, znanylekarz.pl, estheticon.pl