Opinie pacjentów

opinieJestem po zabiegu powiększania piersi. Pana doktora poleciła mi koleżanka. Myślę, że mogę tutaj śmiało wpisać się za nas dwie, jest to świetny kompetentny i rzeczowy chirurg. Polecam ! Justyna.

Powyższe opinie zostały pobrane z portalu Estheticon.pl
Poniższe opinie zostały pobrane z portalu ZnanyLekarz.pl

Opinie o dr Marcin Sierociński
5 / 5 gwiazdek ,oparte na 6 opiniach – 6 osób


Powiększenie piersi Allergan 475cc
Autor opinii: Marcelina
Jestem prawie 5 tygodni po operacji – i BARDZO ZADOWOLONA 🙂 Poszłam na całość czyli Allergan 475cc, piersi zaczynają się c u d o w n i e układać, w sumie od pierwszej konsultacji do dziś mija 3 miesiąc i jestem absolutnie pewna, że warto było. Pan doktor jest przyjaznym człowiekiem i fachowcem. Pielęgniarka od doktora, bardzo miła. Aktualnie oczekuję-wyczekuję okresu wakacyjnego, będzie ciekawie. Ocena: 5Ocena: 5 gwiazdek (poleca)

Powiększenie biustu
Autor opinii: Katarzyna
Doktor Marcin Sierociński jest świetnym specjalistą w swoim zawodzie. Ponad 3 miesiące temu miałam robiony zabieg powiększenia piersi i pomimo początkowych trudności, dzięki ogromnej wiedzy lekarza, ciepłemu podejścia do pacjenta i profesjonalizmowi wszystko zakończyło się bardzo dobrze. Teraz jestem mega szczęśliwa z efektu końcowego. Jest to lekarz, którego mogę z czystym sumieniem i z pełną odpowiedzialnością polecić! Wszystkim, którzy się wahają mogę powiedzieć, żeby zaufały lekarzowi bez żadnych obaw, bo jestem pewna na 1000%, że nie pożałują swojej decyzji. Dziękuję Panie doktorze oraz przemiłej Pani Elwirze za opiekę i cierpliwość do mnie i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy. Życzę powodzenia. Dziękuję Wam:-) Kati
Ocena: 5Ocena: 5 gwiazdek (poleca)

Powiększenie piersi
Autor opinii: Summersun
Zdecydowałam się na operację piersi u dr Sierocińskiego i to był strzał w dziesiątkę. Idealnie dobraliśmy implanty, mija miesiąc od operacji, przyzwyczajam się , jest pięknie 🙂 również opieka medyczna, pielęgniarki zawsze w pobliżu, jak najlepsze wrażenia.
Ocena: 5Ocena: 5 gwiazdek (poleca)

Korekta nosa
Autor opinii: Justynka.R
Pan dr n med Marcin Sierociński jest przede wszystkim bardzo dobrym specjalistą zarówno pod względem wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. W moim odczuciu jest lekarzem godnym zaufania, szczerym, konkretnym. Jest specjalistą w swojej dziedzinie z powołania. Ma sprawną, artystyczną rękę 🙂 Ok 2 tyg. temu przeszłam korektę noska. Efekt przeszedł moje oczekiwania, jestem bardzo zadowolona. Nosek jest naturalny, idealnie dopasowany do twarzy. Szczerze polecam!
Ocena: 5Ocena: 5 gwiazdek (poleca)

Korekta uszu
Autor opinii: Manoja
3 miesiące temu dr Sierociński wykonał korektę moich uszu. Nade wszystko chcę mu podziękować i wskazać, że zachował się bardzo uczciwie, informując o rozsądnych opcjach bez pustosłowia. Słowa dotrzymał gdyż udało się świetnie, śliczne są. Jest to inteligentny, ciepły człowiek, choć w pierwszym wrażeniu wydaje się nieco suchy. Pozdrowienia z Rybnika, panie Marcinie. Ocena: 5Ocena: 5 gwiazdek (poleca)

Plastyka brzucha
Autor opinii: Marzenka
Zgadzam sie to bardzo dobry specjalista, ja też byłam u niego na plastyce brzucha i wszytsko poszło wręcz idealnie, jestem zadowolona i polecam tego specjalistę. W przyszłym roku planuje zrobić sobie piersi i bez wahania pójdę do tego lekarza. Jeszcze raz Polecam. M. Ocena: 5Ocena: 5 gwiazdek (poleca)