O nas

Gabinet i szpital reprezentowany przez dr n med. Marcina Sierocińskiego oferuje szeroki zakres usług na zaawansowanym poziomie oraz zapewnia najwyższe standardy techniki chirurgicznej.

Pracujemy z naszymi pacjentami w taki sposób, aby zaproponować optymalne rozwiązania z zakresu chirurgii plastycznej, estetycznej, rekonstrukcyjnej oraz medycyny estetycznej. Nasze podejście chirurgiczne ma swoje podstawy w oparciu o naturalną estetykę, czystość formy, prostotę i funkcjonalność. Szukamy właściwego balansu, proporcji twarzy i ciała.

Oferujemy szeroki wachlarz sposobów leczenia począwszy od metod medycyny estetycznej na skomplikowanych działaniach chirurgicznych kończąc.

Zarówno gabinet jak i szpital zlokalizowane są w centrum miasta Katowic. Zapewniają one najwyższy standard dla przeprowadzania zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, estetycznej, rekonstrukcyjnej oraz medycyny estetycznej.

Zapewniamy bardzo indywidualną opiekę nad Pacjentem, dostosowując się do jego potrzeb. Cechuje nas daleko idąca dyskrecja. Wszystkie oferowane przez nas zabiegi są zweryfikowane klinicznie, a także wynikają z naszego osobistego doświadczenia. Współpracujemy z lekarzami innych specjalności, a także z lekarzami dentystami.

Wierzymy, że spotkanie z nami będzie dla Państwa wspaniałym doświadczeniem.

dr n. med. Marcin Sierociński
dr n. med. Marcin Sierociński

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej ( Sl AM) w Katowicach,
doktorant WIM w Warszawie
stażysta Roland Klinik w Bremie

CV

profesor Strużyna
prof. Jerzy Strużyna

Absolwent WAM w Łodzi
Prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Estetycznej
Konsultant Krajowy Chirurgii Plastycznej

CV