Powiększenie piersi

powiększanie piersiKobiety poszukują sposobów na powiększenie piersi kierując się różnymi motywami. Mogą to być : wady wrodzone, brak akceptacji ich naturalnego kształtu, zmiany wynikające z upływu czasu, czy zdarzeń życiowych.
Ciąża , karmienie piersią, zmiany ciężaru ciała, zmniejszenie elastyczności skóry również mogą skutkować utratą kształtu i jędrności piersi. Zmiany te, mogą powodować problemy w funkcjonowaniu na tyle istotne, że wymagają leczenia operacyjnego.

Powiększenie piersi

Dla kobiet z niewielkimi lub asymetrycznymi piersiami zabieg ten tworzy bardziej proporcjonalny wygląd piersi. Z reguły osiągamy go dzięki zastosowaniu implantów. Istnieje szeroka gama zabiegów jak i różne miejsca nacięć z których możemy skorzystać. Różnorodność implantów, co do ich wielkości i kształtu oraz stopnia twardości daje szanse na daleko idące, zindywidualizowane efekty tego zabiegu.

Implanty

Czy wiesz, że … w naszej klinice stosujemy m.in. unikalne implanty wypełnione Carboxy Methyl Celulozą (CMC). Prace nad nimi zapoczątkował Dr Henri Gilbert Arion, wynalazca implantów piersiowych w roku 1965. Co je wyróżnia ? Oprócz doskonałych właściwości fizykalnych – duża elastyczność, przewyższająca te wypełnione żelem silikonowym. Pozwala ona na stosowanie krótszego cięcia chirurgicznego. Zaletą jest również całkowita biodegradowalność CMC.

Stosujemy również implanty Sebbin, Mentor czy Alergan – czytaj więcej o najwyższej jakości

All inclusive

W naszym programie “Piersi – all inclusive” znajduje się również FOLfusor Baxtera. To bardzo dobre urządzenie infuzyjne, które ułatwia najtrudniejsze 48h po operacji. To duży komfort dla Pacjentki.

Współpracujemy również z mediraty